Teknoloji Tercihlerine Göre Karakterini Analiz Ediyoruz!

Basit bir soruyla başlayalım. Bu sosyal medya ağlarından hangisi senin için vazgeçilmez?

Günün kaç saatini bir ekrana bakarak geçiriyorsun?

Peki bilgisayar oyunlarıyla aran nasıl?

Teknolojik bir alet almaya karar verirken tercihini hangisine göre yaparsın?

Peki bilgisayarlardan hangisini tercih edersin?

Son yıllarda adını daha çok duyduğumuz bu teknolojilerden hangisi senin için daha ilgi çekici geliyor?

Yeni bir teknolojik alet almaya karar verirken kimin düşünceleri senin üzerinde etkili olur?

Son olarak bugüne kadar hala icat edilmemiş oluşuna şaşırdığın teknolojiyi öğrenebilir miyiz?

Teknoloji Tercihlerine Göre Karakterini Analiz Ediyoruz!
Yenilikçi!

Sen her zaman yenilikten yanasın. Yeni bir teknolojik ürün çıktığında ilk deneyenlerden biri olmak için can atarsın. Hayatını daha rahat hale getirmek, zamanını verimli kullanmak ve yaptığın işi en iyi şekliyle tamamlamak senin teknolojiyi yakından takip etmekteki en öncelikli amaçların. Teknolojik gelişmelerin bu kadar hızlı ilerlediği bir dönemde zamana ayak uydurabildiğin için seni tebrik ediyoruz!
Lider!

Sen lider olmak için doğmuşsun. Tavsiye isteyen arkadaşlarına doğru yolu gösteren, takım çalışmasını yöneten her ortamın aranan kişisi sensin! Sadece insanları doğru yönlendirmenle değil sahip olduğun teknolojik eşyaları etkili kullanmanla da gücüne güç katıyorsun. Kararlılığın, merakın ve iş bitiriciliğin seni bu hayatta hep bir adım öne taşıyor.
Dinamik!

Yerinde duramayan, yeniliklerden hoşlanan, başkalarının fikri yerine kendi tercihine güvenen biri olduğun aşikâr! Bu özelliklerinden dolayı çoğu zaman takdir ediliyorsun. Dünyanın bu kadar hızlı değiştiği bir zamanda kendine en büyük iyiliği zamanı yakalayarak yapıyorsun.
Temkinli!

Attığın her adımın doğru olduğundan emin olmak istiyorsun. Senin için karar vermek çoğu durum için oldukça zorlayıcı. Seçimlerinin seni en çok tatmin edecek sonuçlara ulaştırması için oldukça derinlemesine araştırmalar yaptığını tahmin etmek hiç de zor değil. Bunun altında yatan en büyük etken elbette mükemmeliyetçi olman. Kullandığın teknolojik aletlerde de aynı performansı yakalamak, minimum fiyata maksimum avantajı yakalamak istiyorsun. Doğrusu hiç de haksız sayılmazsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.