Bir Video Oyunu Olsaydın Hangisi Olurdun?

Birçok video oyunu türü var ve hemen her gün bunlara bir yenisi ekleniyor. Genel bir soru ile başlayalım, sen hangi tür video oyunlarından hoşlanırsın?

Çok eskilerden kalma, yaşça biraz ileri olanlarımızın çocukluğunu süsleyen ya da bugün oyun konsollarında karşılaştığımız çok sayıda oyun var. Sen hangisisin?

Birçok farklı oyun var ve hepimiz için bunların arasından bazıları çok daha önde ve hafızalarımızda yer etmiş durumda. Sen kendini bunlardan hangileri ile hatırlarsın?

Oyunlar için ekranın başında sabahladığımız çok gece oldu ve hatta oyunda olanlar bazıların rüyalarını bile süsledi. Peki sen bir video oyunu olsaydın bunlardan hangisi olurdun?

Bir Video Oyunu Olsaydın Hangisi Olurdun?

Sen biraz daha eskilerde yaşayan ve nostaljik olanları tercih eden bir kişiliğe sahipsin. Video oyunları arasından senin tercihin daha çok arcade oyunlar gibi duruyor. Super Mario, Pac Man, Prince of Persia, Outlaws gibi oyunlar senin kişiliğini ve karakterini daha çok yansıtıyor gibi.

Senin video oyunları arasından tercihin macera oyunları, online olarak karşılıklı oynayabileceğin oyunlar, open world ya da role playing olarak ifade edilen gerçek zamanlı kişi oyunları. Video oyunları senin kişiliğini macera ile daha fazla yansıtıyor. Warcraft, God of War, Star Wars, Battlefield, Metal Gear Solid, Resident Evil seni yansıtan oyunlar olabilir.

Senin video oyunları arasından tercihin hızlı, aksiyon içerikli, yarış ve spor konulu olanlar. Senin kişiliğini en çok yansıtan türler bunlar ve Need For Speed, Fifa, NBA, Smack Down, PES gibi oyunlar daha öne çıkanlar arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.