Senin Eğlence Anlayışını Analiz Ediyoruz!

Çevrende 'yakın arkadaş' olarak adlandırabileceğin kaç kişi vardır?

Seçeneklerdeki filmlerden birini seçer misin?

Aşağıdaki ortamlardan hangisini tercih edersin?

Seçeneklerdeki kişilerden hangisiyle daha çok zaman geçirirsin?

Boş zamanlarında hangisini yapmayı seversin?

Bulunduğun ortamın gürültülü olup olmamasına önem verir misin?

Son olarak, seçeneklerdeki fotoğraflardan birini seçmeni istesek?

Senin Eğlence Anlayışını Analiz Ediyoruz!
Parti İnsanı!

Verdiğin cevaplara göre sen tam bir parti insanısın! Sosyal ve dışa dönük yapın sayesinde insanlarla kolaylıkla kaynaşabiliyor, iyi vakit geçirebiliyorsun. Kalabalıklardan çekinmiyor; dans etmeyi, stresini atmanı sağlayacak her türlü aktiviteyi severek yapıyorsun. Girdiğin ortamlarda diğer insanları en çok eğlendiren kişi olman muhtemel. Böyle devam et!
Konser İnsanı!

Verdiğin cevaplara göre sen tam bir konser insanısın. Konser benzeri etkinliklere gidip sosyalleşmek ve stres atmak en sevdiğin aktivitelerden biri. Sosyalleşmekten çekinmiyor, sınırlarını bilerek eğlenceli ve verimli zaman geçirebiliyorsun. İnsanlara kolaylıkla uyum sağlayabilmen de cabası!
Sohbet İnsanı!

Verdiğin cevaplara göre sen tam bir sohbet insanısın. İnsanlarla kaynaşmak, iletişim kurmak, onlarla muhabbet etmek senin için en büyük eğlence kaynağı. Kalabalık mekanlara, yüksek sesle çalınan müziklere gerek yok; yanında tek bir kişi bile olsa hem eğlenceli vakit geçirebiliyor, hem de yanındakileri eğlendirebiliyorsun.
Sakinlik ve Dinginlik!

Verdiğin cevaplara göre sen en çok sakin ve dingin ortamlarda mutlu olabiliyorsun. Ağırbaşlı yapın sayesinde yalnız bile olsan verimli vakit geçirebiliyor, eğlenmek için illa kalabalık ortamlara veya yüksek sesle çalınan müziklere ihtiyaç olmadığını biliyorsun. Gerçekten de, özellikle yorucu geçen bir günün ardından kafa dinlemekten daha zevkli çok az şey var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.