İnsanlar Senin Neyine İmreniyor?

1. Çevrende hatırı sayılır biri misindir?

2. Telefonun günde kaç kez çalar?

3. Peki bir Whatsapp grubunda yer alıyor musun?

4. Güzelliğini / yakışıklılığını neye borçlusun?

5. Kaç tane yakın arkadaşın var?

6. Hiç arkadaşın olmadan ölümsüz olmak mı yoksa 1 yıl boyunca tüm sevdiklerinle unutulmaz anlar yaşamak mı?

7. Issız bir adaya düşsen hayatta kalabileceğine inanıyor musun?

8. Son olarak kendini puanlamanı istiyoruz.

İnsanlar Senin Neyine İmreniyor?
Liderliğine imreniyorlar!

İnsanlar en çok liderlik vasfına imreniyor. Girdiğin her ortamda sözünü geçirmeyi başaran ve çok iyi grup yönetimi kabiliyeti olan birisin. E haliyle insanların dikkatini çekiyorsun, fakat kesinlikle iyi anlamda. Doğuştan gelen bu özelliğin seni her alanda başarılı biri yaparken aynı zamanda da popüler hale getirmiş. Yani her açıdan özenilecek bir hayatın var desek yanılmış olmayız. Sen bu liderlikle daha neler yaparsın neler? Bu yoldan devam etmeni öneririz.
Popülerliğine imreniyorlar!

İnsanlar en çok popüler oluşuna imreniyor. Açık konuşmak gerekirse popüler olunmaz popüler doğulur sözü epey doğru. Bazı insanlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü popüler olamazken bazıları parmağının ucunu dahi kımıldatmadan popülerliğin kitabını yazıp, ortamların aranan ismi olabiliyor. İşte sen de o aranan isimsin. Arkadaş ortamında sen olmadan adım dahi atılmıyor, senin olmadığın organizasyonlar jet hızıyla erteleniyor. Şimdi sana imrenmesinler de ne yapsınlar?
İlişkine imreniyorlar!

Senin en çok ilişkine imreniyorlar. Aslında hem aile hem de arkadaşlık ilişkilerinde son derece iyi ve yapıcı biri olsan da konu aşk ilişkilerine geldiğinde kimse seni geçemiyor. İlişkilerine olan yaklaşımın o kadar yerinde oluyor ki çevrendeki herkes 'böyle bir ilişkiye nasıl sahip olabilirim' diye hayıflanıp duruyor. Aman nazara gelmeyin derim. Tabii ilişkilerindeki mükemmellik doğru partner seçimiyle de eşleşiyor. Sen bu işi biliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.